33926204 - 33926179 - 36615643
09122767681 - 09125656101

بلبرینگ ایگرگ

بلبرینگ ایگرگ

بلبرینگ ایگرگ یا Y BEARING یکی از انواع بلبرینگ ها و نوع تغییر یافته ی بلبرینگ های شیار عمیق می باشد .

این نوع بلبرینگ با تثبیت شافت مورد استفاده قرار می گیرد .

بلبرینگ های ایگرگ با مشخصات و تنوع زیر مورد استفاده قرار میگیرند

بلبرینگ ایگرگ با طوقه قفلی نا متقارن

بلبرینگ ایگرگ با سیستم پیچ بی سر

بلبرینگ ایگرگ با بوش تبدیلی

بلبرینگ ایگرگ با انطباق داخلی

تثبیت در برینگ های با سیستم پیچ بی سر بصورتی میباشد که در رینگ داخلی دو پیچ بدون سر بوده و با همین پیچ های بی سر می توانتثبیت بلبرینگ را انجام داد .

بلبرینگ های ایگرگ با سیستم پیچ بدون سر بیشتر در مواردی استفاده می شود که چرخش شافت متغیر باشد .

بلبرینگ ایگرگ

اصولا در این نوع بلبرینگ ها دو سوراخ جهت روغنکاری در حلقه ی بیرونی آنها قرار می گیرد . در مواردی از بلبرینگ های ایگرگ نوع بدون سوراخ نیز جهت مصارف خاص تولید می شود .

بلبرینگ های ایگرگ با طوقه قفلی نا متقارن و پیچ بدون سر دارای دو نوع با حلقه ی داخلی از یک سمت کشیده شده و با حلقه ی داخلی از دو سمت کشیده شده ساخته می شوند . روانکاری در این نوع بلبرینگ توسط سوراخ های موجود در حلقه ی بیرونی انجام می شود . این نوع بلبرینگ بیشتر در زمانی استفاده می شود که جهت چرخش شافت ثابت باشد . وجود حلقه ی کشیده شده در این نوع بلبرینگ باعث تثبیت بیشتر شافت خواهد شد .

بلبرینگ ایگرگ با بوش تبدیلی جهت مصارفی می باشد که تغییر چرخش زیادی درلوازم باشد باعث دوران کم و چرخش سریع شود . در این بلبرینگ ها سوراخ های مخصوص روانکاری تعبیه شده و در برخی از موارد بدون سوراخ نیز تولید خواهند شد .

بلبرینگ ایگرگ

در بلبرینگ های ایگرگ تثبیت با تطبیق داخلی ، با انطباق داخلی تثبیت و جا زده خواهند شد . این نوع بلبرینگ در دو نوع با سوراخ و بدون سوراخ روانکاری تولید میشوند که در مصارف گوناگون متقاوت می باشد .

این نوع بلبرینگ با پسوند B جهت استفاده در سرعت های زیاد و چرخش های متغیر مورد استفاده قرار میگیرد .

+ نوع کاسه نمد در بلبرینگ های ایگرگ از نوع مالشی Rubbing seals می باشد .

+ قفسه ی بلبرینگ های ایگرگ در دو نوع فولادی و فیبری می باشد .

تمامی بلبرینگ و رولبرینگ ها را توسط شماره فنی می توان شناخت . شماره فنی بلبرینگ و رولبرینگ نشان دهنده ی نوع جنس ، نوع کاسه نمد ، نوع برینگ ، تحمل بار ، قابلیت تحمل بار محوری یا شعاعی و سایر آپشن های بلبرینگ ها می باشد که با دانستن آنها به راحتی بلبرینگ ها را از یکدیگر تطبیق می دهید .

گروه صنعتی کلاسیکال مرکز تهیه و پخش انواع بلبرینگ و رولبرینگ و ملحقات و ملزومات صنایع در ایران در خدمت هم میهنان عزیزمان می باشد .

قیمت های بسیار مناسب و ارسال تمامی محصولات به سراسر ایران - سربلند و پیروز باشید